Wiosenne porządki i remont pomieszczenia

W ostatnim czasie wspólnymi siłami wykonaliśmy wiosenne porządki przy świetlicy wiejskiej. Pracę objęły m.in. zgrabienie i wywóz liści z terenu przy wejściu i przy placu zabaw, a także generalne sprzątanie kuchni w świetlicy. Spotkanie zakończyliśmy pierwszym “skromnym” grillem w tym sezonie 😉🍡🧹🌿

Z radością informujemy również, że zakończyły się prace remontowe w pomieszczeniu przeznaczonym dla Naszego Koła. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się Nam odświeżyć jedno z pomieszczeń w świetlicy wiejskiej – ściany zostały pomalowane, wymieniono oświetlenie, a całość dopełnia nowa, estetyczna wykładzina.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego remontu – za poświęcony czas, pracę, wsparcie i życzliwość! Podziękowania kierujemy również do lokalnej władzy, za zgodą której pomieszczenie zostało przeznaczone na wyłączność na Nasze potrzeby. Dziękujemy również jednemu z mieszkańców wsi za wykonanie instalacji elektrycznej.

To dzięki Wam możemy cieszyć się tak piękną przestrzenią! 😉 DZIĘKUJEMY!

TAGS

Categories

Uncategorized

Comments are closed